Lathyrus in De Garden

De Garden Enkhuizen

Zaterdag 15 juli 2023 kunt u de Lathyrus bewonderen in de Garden te Enkhuizen, al enkele jaren teelt deze showtuin Lathyrus in meerdere variëteiten. U kunt hier de Lathyrus zien groeien en bloeien aan een rek of wigwam van stokken. Door de verschillende kleuren kunt u een keuze maken welke soorten Lathyrus u zelf volgend jaar wil laten groeien in uw eigen tuin.

Lathyrus aan een wigwam.

Zaterdag 15 juli 2023 bent u welkom van 11.00 tot 17.00 uur. En de toegang is GRATIS.

De Garden – in Enkhuizen groeit iets moois – is gelegen voor de Koepoort, Randweg N505 te Enkhuizen
(tussen spoorlijn Enkhuizen-Noorden Westeinde)

Meer weten lees onze Nieuwsbrief.

In de Garden is niet alleen Lathyrus te zien, maar is de ontdekking- en showtuin voor bloemen, groenten en kruiden. Ontdek de Garden in Enkhuizen met alle zintuigen. Zie, ruik en proef wat vers van de tuin komt. Voor op de vaas, om mee te wokken, grillen of in de soep, in de Garden groeit het.

Meer weten over de Garden, kijk dan op de website.

De Nederlandse Lathyrus Vereniging ondersteunt de Garden met Lathyrus planten, om u kennis te laten maken met de Lathyrus voor in uw tuin.