Lathyrus Expositie in Kasteel Groeneveld, Baarn: 18 t/m 21 mei 2018

Kom het Pinksterweekend genieten van de Lathyrus Show in de Vestibule en historische kamers van Kasteel Groeneveld. 17 mei zal de Vestibule en de Huydecooperzaal opgefleurd worden door de heerlijk geurende Lathyrusbloem. De versieringen zullen in het teken staan van een bruiloft. Hoe toepasselijk, de Britse Prins Harry zal ditzelfde weekend trouwen met zijn verloofde Meghan Markle.

Een tafel zal feestelijk gedekt en versiert zijn met Lathyrus, een bruidstaart van Lathyrus in de Huydecooperzaal, een modelpop aangekleed als bruid zal een rok van Lathyrus dragen…., te veel om op te noemen.

Komt u kijken en genieten van die mooie bloemen en heerlijke geur!

IMG_5990
IMG_5956

De tentoonstelling is open op 18 t/m 21 mei 2018 van 11.00 – 17.00 uur. Kasteel Groeneveld: Groeneveld 2 te Baarn. De entree is € 6,– en geeft dan ook toegang tot alle tentoonstellingen in de aangrenzende zalen. Zie ook de website van Kasteel Groeneveld.