Workshop: kweek uw eigen Lathyrus in Baarn, zaterdag 24 maart 2018

Tijdens de workshop leert u alle stappen die nodig zijn om Lathyrus te zaaien en te laten groeien. Na een uitleg over de bloem en de kweektechnieken gaat u aan de slag om uw eigen Lathyrus plantjes te zaaien. Uiteraard kunt u de kweekbakjes mee naar huis nemen om verder te laten groeien. Ook is er alle gelegenheid om vragen te stellen tijdens de workshop. De workshop vindt plaats bij Boerderijwinkel Hoeve Ravenstein gelegen op landgoed Groeneveld in Baarn. De workshop duurt ca. 1 uur en zal (bij voldoende inschrijvingen) vanaf 10.00 uur, 12.00 uur en vanaf 14.00 uur worden gehouden. Voor uw deelname aan de workshop wordt een kleine vergoeding gevraagd. De kosten voor de workshop bedragen € 5 per persoon. Het workshopmateriaal waaronder Lathyruszaad, zaaigrond en potjes zijn hierbij inbegrepen. Ook is er een kopje koffie/ thee hierbij inbegrepen. Natuurlijk zijn ook kinderen zijn van harte welkom om deel te nemen!

Aanmelden vooraf is gewenst. U kunt uw aanmelden via de website van Hoeve Ravenstein. Tijdens uw bezoek van de Hoeve bent u ook van harte welkom in de moestuin, de stallen, het koffielokaal en de Boerderijwinkel van Hoeve Ravenstein. Dus maak er een gezellige dag uit van!