Lathyrus Festival en Nationale Lathyrus Tentoonstelling

Graag nodigen wij u uit voor de feestelijke opening van ons Lathyrus festival en tevens Nationale Lathyrus Tentoonstelling.
Op donderdag middag 29 juni 2017 vanaf 14.30 uur zal burgemeester Röell van Baarn het Festival en de bijbehorende tentoonstelling feestelijk openen. Tijdens dit moment zullen ook de prijzen voor de winnende stukken van 2017 worden uitgereikt.
Het programma voor deze middag is:
14.00 uur Ontvangst bij Hoeve Ravenstein
14.30 -15.00 uur Feestelijke opening Festival & Tentoonstelling en tevens Pers moment door burgemeester Mark Röell. Ook de familie Tupker (Hoeve Ravenstein), de heer Wim van Vliet (voorzitter Nationale Lathyrus Vereniging) en Henk Regterschot (Tuinman Hoeve Ravenstein) zijn aanwezig tijdens dit feestelijke moment
15.00 – 17.00 uur Mogelijkheid om het festival en de tentoonstelling te bezoeken

Hier kunt u het volledige PERSBERICHT downloaden.